Web Tasarım Firmaları

Web tasarım yaptırmayı düşünüyor ve uzun süredir bu konuyla ilgili araştırma yapıyor olabilirsiniz.

Vaktinizin kıymetini biliyor ve sonradan başınızın ağrımasını istemiyorsanız böyle bir araştırma içerisinde bulunmanız çok normaldir.

Bu makalede neden profesyonel web tasarım yaptırmanız gerektiğini yada kurumsal web tasarım yaptırmanın yararlarını anlatan bir konu okumayacaksınız. Eğer hala bu sorulara cevap arıyorsanız daha bir web sitesi sahibi olma zamanınız da gelmemiş demektir. Size konuyla ilintili bir araştırma çalışmasından bahsedelim.

Araştırmaya göre internet kullanıcıları ilk kez karşılaştığı bir web sitesini gezip gezmeyeceğine psikolojik olarak web sayfasını gördüğü ilk 5 saniye içinde karar veriyor. Yani ziyaretçiyi etkilemek için web sayfanız açıldığı andan itibaren 5 saniyeniz var. Bu da demek oluyor ki büyük gayretlerle, belki de reklamlar yaparak büyük masraflarla sitenize gelen ziyaretçiyi kaybediyor olabilirsiniz. Aslında bu durumu anlayabilmek için araştırmalara da bakmanın gereği yoktur.

Hepimizin, karşılaştığı kötü bir sayfada bu yargıya kapılıp siteyi kapattığı muhakkak olmuştur. Halbuki siteyi inceleseniz aradığınızı bulduğunuzu fark edeceksiniz. Web tasarım ihtiyacının artması ile teknik bilgisi çok az, web tasarımla ilgili bir çok konuda yeterliliği olmadığı halde web tasarım yapan bir çok kişi veya ajans bulmanız mümkün. Size iyi yapılan bir sunum ile bu şahıs veya firmalarda kalitesiz hizmet almanız da çok olası.

Lakin kalitesiz hizmet aldığınızı internet dünyasında tecrübe sahibi olduğunuz vakit anlamış olursunuz. Geçen zaman sizin aleyhinize işlemiş ve çok müşteri kaybettirmiş olur.
Çok kaliteli hizmet veriyor, çok ucuz fiyatlara kaliteli ürünler pazarlıyor olabilirsiniz. Fakat müşterinizle hizmetinizi veya ürününüzü buluşturamıyorsanız; hizmetinizin iyi, fiyatınızın ucuz olması çok önemli değildir.

Biz müşterilerimizle güvene dayalı, uzun süreli profesyonel ilişkiler kurmayı planlıyoruz. Kendinizi internet ortamında en iyi şekilde ifade etmeniz için yardıma hazırız.

Doğru bilişim, kısa sürede İstanbul web tasarım firmaları arasında yerini bulmuş. Web tasarım, Web Yazılım ve SEO Hizmetleri sunan İstanbul – Zeytinburnu web tasarım firmasıdır.

Web Tasarım Firmaları

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s