Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Tablet, akıllı telefon, laptop vb. farklı sistemlere %100 uyumlu web tasarım

Zamanımızda web sitelerinin önündeki en büyük tasarım karmaşıklığı teknolojinin bize sunduğu internet gösterim seçeneklerinin artması ile birlikte farklı bir boyut almıştır. Artık kurumsal web sitelerinin tüm platformlar ile yani ipad, tablet, bilgisayar, laptop, cep telefonu uyumlu tasarımda olması gerekmektedir. Sadece masaüstü bilgisayarlar için geliştirilmiş kurumsal web siteleri cep telefonunuzda sıkıcı ve zor bir deneyim geçirmenize sebep olabilir.

Web standartları hergün değişmekte ve yeni teknolojileri kullanıcılara sunmaktadır. HTML5 ve CSS3 standartları kurumsal web sitelerinin tasarım ve kodlama aşamasında önemini arttırmaktadır.

Doğru web tasarım web sitenizi en son teknolojiye göre optimize eder. Yeni standart size daha çok hız ve esneklik getirir.

Doğru web tasarım ile daha fazla müşteriye ulaşın

Kurumsal web tasarımınızın uluslararası web tasarım yönelgelerine ek olarak google, bing, yandex, yahoo gibi arama motoru servislerine göre de kod ve tasarım uyumunun olması gerekmektedir.

DOğru web tasarım, web siteleri arama motoru optimizasyon servisine (SEO) uyumlu olarak geliştirilir. Böylece seo danışmanlığı hizmeti almak istediğinizde fazladan bir ücret ödemezsiniz.

Firma kurumsal kimliğinizi yansıtın.

Kurumsal web tasarımlarımız her müşterimiz için ayrıdır. Firmanın hizmet verdiği sektör, kurumsal kimlik, renkler vb. bir çok unsur göz önüne alınarak şirkete özel hazırlanır.

Kurumsal web tasarımlarınız için doğru seçim, Doğru kurumsal web tasarım hizmetleri

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s